Slovak version English version

.

03.06.2017 sa konala Klubová výstava kólií a šeltií v Humpolci - posudzovala prijala Karen McDevitt z Írska, ktorá je dlhoročnou chovateľkou ch.s. Caronlea, ktorú v Európe pozná každý aktívnejší chovateľ. 

Posudzovanie bolo veľmi prísne, množstvo D-čiek a VD-čiek značí, že každý, kto dostal známku Výbornú, si ju môže naozaj vážiť.

Od nás sa zúčastnili traja dospeláci, ktorí boli v kondícii, a keďže bolo ešte voľné miesto, vzala som aj dve šteniatka na tréning. Bola to výborná voľba, pretože posudzovateľka mala perfektný prístup ku psom, každého si ohmatala a písala veľmi kvalitné posudky. Za tie nacestované roky a krajiny musím povedať, že to bolo jedno z najlepších posúdení, aké som kedy zažila.

Náš Asan vyhral triedu otvorenú ako Výborný 1, CAC s konkurenciou 6 dospelých psov. Blanche nastúpila do triedy mladých, kde súťažilo 9 mladých sučiek z 5 rozličných krajín. Bola ohodnotené ako Výborná 1, CAJC s posudkom bez jediného negatíva a s poznámkou, že bola jednoznačná víťazka svojej triedy. Damien skončil ako Výborný 3 v silno obsadenej triede šampiónov s 8 jedincami, kde o kvalite psov svedčil aj fakt, že to bola jediná trieda, v ktorej boli zadané len Výborné známky. Fantasy sa umiestnila na 4. mieste v triede dorastencov a Hanička na 1. mieste v triede šteniatok. 

kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 10.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 11.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 12.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 13.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 14 1.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 14 2.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 14.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 15 1.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 15 2.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 15.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 16.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 17.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 18.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 19.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 20.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 21.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 22.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 23.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 24.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 25.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 26.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 27.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 28.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 29.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 30.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 31.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 32.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 33.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 34.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 35.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 36.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 37.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 38.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 39.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 40.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 41.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 42.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 5.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec 9.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 1.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 2.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 3.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 4.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 5.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 6.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 7.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 8.jpg kolia-dlhosrsta-klubova-vystava-humpolec-koniec 9.jpg