Slovak version English version

.

9.-10.9.2017 sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy v Maďarskom meste Hodmezovasarhely, pár kilometrov od Srbských hraníc.

Napriek silnej konkurencii sme sa umiestnili nad očakávania. Mladá Blanche skončila ako CACIB, BOB, BIG 2 a porazila aj dospelé šampiónky a stala sa najlepšou sukou, najlepšou kóliou a dokonca druhým najlepším jedincom v skupine pastierskych a ovčiarskych psov!!! Navyše, na ešte len 17 -mesačnú sučku je to fantastický úspech!! Asan bol len krôčik za Blanche, stal sa najlepším psom v plemene (CACIB, BOS). Adelka sa obidva dni umiestnila v triede šampiónov na druhom mieste s titulom res.CAC a mladá Fantasy jeden deň vyhrala najlepšiu mladú sučku ako najmladšia v triede.

O to viac náš tešia úspechy, keďže posudzovateľkou bola špecialistka na plemeno a chovateľka zo Švédska, p. Eva Eriksson. Druhý deň posudzoval p. Štefan Sinko zo Slovinska.

kolia-dlhosrsta-collie-rough 1.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 10.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 11.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 12.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 13.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 14.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 15.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 16.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 17.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 18.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 19.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 2.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 20.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 3.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 4.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 5.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 7.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 8.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough 9.jpg