Slovak version English version

.

Cez víkend 15.9.-17.9.2017 sme sa zúčastnili 3 výstav... Najmilšou nám bola Špeciálna výstava kólií, pretože sa na nej zúčastnilo niekoľko našich odchovancov, ktorých rodiny sa vybrali na výstavný výlet :) Posudzoval špecialista a chovateľ kólií, p. István Székely z Maďarska, na ktorého sa prihlásilo niečo cez 60 kólií. 

V triede šteniatok v konkurencii 5 dorastencov u psíkov sa na prvom mieste umiestnil ConstantineAsan vyhral triedu šampiónov, stal sa Klubovým víťazom a vyhral BOS - titul najlepšieho psa na výstave u kólií. V doraste u sučiek sa tiež prihlásilo 5 súťažiacich a na našu veľkú radosť prvé miesto vyhrala práve naša Carpe Diem. Triedu šampiónov u dospelých sučiek vyhrala Blanche, ktorá pokračovala ziskom Klubového víťaza a aby toho nebolo málo, stala sa najlepšou dlhosrstou kóliou na výstaveAdelka získala Výborná 1 v triede čestnej, a výborne sa umiestnili aj FantasyCucumberCarlisle a Cicero. V záverečných súťažiach sme vyhrali prvé miesto v sútaži "Najkrajší pár psov" - Asan a Blanche, a tiež prvé miesto v súťaži "Najlepšia chovateľská stanica"!!!

V sobotu bodoval Cicero, ktorý vyhral početnú triedu šteniatok, Adelka v jeden deň vyhrala V1, CAC, res.CACIB z tredy šampiónov, a Blanche v sobotu získala CAC, res.CACIB a v nedeľu pri špecialistke sa stala najlepšou kóliou na výstave a získala CACIB aj BOB.

Na výstavách bolo aj potomstvo našich psíkov z iných chovov. Sučky po našom Asanovi: Jewel of Amnis Rhei a Kayleen Amnis Rhei v doraste boli ocenené ako Veľmi nádejné. Blue-merle sučka Hayles´s Comet in Sherborne po Damim sa stala najlepším šteňaťom výstavy, a jeho syn Indiana Jones Amnis Rhei vyhral CAC a res.CACIB. Sme veľmi hrdí aj na tieto "naše" šteniatka, ktoré sa narodili v ch.s. u našich priateľov.

Môžete si prezrieť pár fotografií z nášho výstavného víkendu:

kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 1.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 10.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 11.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 12.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 13.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 14.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 15.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 16.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 17.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 18.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 19.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 2.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 20.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 21.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 22.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 23.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 24.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 25.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 26.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 27.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 28.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 29.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 3.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 30.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 31.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 32.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 33.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 34.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 35.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 36.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 37.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 38.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 39.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 4.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 40.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 41.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 42.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 43.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 44.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 45.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 46.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 47.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 48.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 49.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 5.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 50.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 6.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 7.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 8.jpg kolia-dlhosrsta-vystava-kolii-v-nitre 9.jpg