Slovak version English version

.

Nanook Fellow of Eternity "Nanu"

zlatý psík kólie dlhosrstej, *20.04.2023

- Rodokmeň -

(ICh. Stonehaven Pride Hard Rock x Kobližka Fellow of Eternity)

6w profil chupa chups

V Inuitskom náboženstve a legandách bol "Nanook" boh medveďov, ktorý rozhodoval o tom, či si lovci medveďov zaslúžia úspech v love, ktorý im buď doprial alebo nedoprial. Uniuiti verili, že Nanook je obrovský biely ľadový medveď, takmer s ľudskou podstatou a uctievali ho. Nuž, "náš Nanučík" určite nebude obrovský biely ľadový medveď, ale vysoko pravdepodobne bude veľký chlpatý pes kólie, ktorý niekomu môže medveďa prípomínať, hoc skôr toho plyšového :) Povahou to bude ten najroztomilejší medvedík. Žije so svojou rodinkou v Nitre - čakali naňho takmer rok a pol, kým sa narodilo u nás "to ich" šteniatko a dnes už zažívajú dobrodružstvá zo života s kóliou.

Rodokmeňovo nesie tie najkvalitnejšie zlaté francúzsko-anglicko-nemecké línie z našej strany od matky Kobližky, a zo strany otca Rockyho (ktoré je tohto času jedným z najúspešnejších psov v Európe a vyhráva jednu výstavu za druhou) nesie vysokokvalitné anglicko-belgické krvné línie. 

 

Fotogaléria:

nanook-fellow-of-eternity_1.jpg nanook-fellow-of-eternity_2.jpg nanook-fellow-of-eternity_3.jpg nanook-fellow-of-eternity_4.jpg nanook-fellow-of-eternity_5.jpg nanook-fellow-of-eternity_6.jpg nanook-fellow-of-eternity_7.jpg nanook-fellow-of-eternity_8.jpg nanook-fellow-of-eternity_9.jpg nanook-fellow-of-eternity_10.jpg nanook-fellow-of-eternity_11.jpg nanook-fellow-of-eternity_12.jpg nanook-fellow-of-eternity_13.jpg nanook-fellow-of-eternity_14.jpg nanook-fellow-of-eternity_15.jpg nanook-fellow-of-eternity_16.jpg nanook-fellow-of-eternity_17.jpg nanook-fellow-of-eternity_18.jpg nanook-fellow-of-eternity_19.jpg nanook-fellow-of-eternity_20.jpg nanook-fellow-of-eternity_21.jpg nanook-fellow-of-eternity_22.jpg nanook-fellow-of-eternity_23.jpg nanook-fellow-of-eternity_24.jpg nanook-fellow-of-eternity_25.jpg nanook-fellow-of-eternity_26.jpg nanook-fellow-of-eternity_27.jpg nanook-fellow-of-eternity_28.jpg