Slovak version English version

.

Šteniatka dlhosrstej kólie - C vrh Fellow of Eternity 

S radosťou oznamujeme, že dňa 7.2.2017 sa v našej chovateľskej stanici narodili šteniatka z naozaj veľmi unikátneho, zahraničného spojenia!

Narodilo sa nám 9 nádherných šteniatok - 7 psíkov a 2 sučky. Po kliknutí na fotku šteniatka si môžte prezrieť jeho osobnú stránku.

Videá šteniatok - 1 týždeň / 2 týždne / 3 týždne / 4,5 týždňa / 5,5 týždňa

 

Fotogaléria šteniatok ♥ 

Otcom šteniatok je nádherný, mohutný a veľmi elegantný psík Now and Then of The Lovely Bears s typickým sladkým výrazom, samozrejmosťou je výborná povaha a zdravotné testy. Náročná 18-hodinová cesta na krytie až ku Severnému moru naozaj stála za to, aby sme si priniesli domov jedinečné šteniatka. Jovi je holandský trikolórny pes, v ktorom sa mieša vysokokvalitná anglická a francúzska krv. Jeho otec Charlie je veľmi známy a úspešný anglický pes, a jeho matka Murron je jedna z najkvalitnejších modrých sučiek v Európe. Toto sú Joviho prvé zlaté šteniatka, predtým mal krásne dva vrhy - jeden v Anglicku a druhý vo Francúzsku. 

Matkou šteniatok sa stala naša Samantička - Samantha Sue Zelené tuje - veľká a mocná sučka s elegantným dlhým telom aj krkom, s tou najlepšou kóliovskou pohoďáckou povahou. Všetko o nej si môžete prečítať na jej profile. Zopár fotiek:

Oznámenie o vrhu a rodokmeň C-šteniatok: