Slovak version English version

.

Kobližka Fellow of Eternity "Poppy"

chovná sučka kólie dlhosrstej, recesívne zlatá, 55cm, *23.03.2021

- Rodokmeň -

(Inspire Black du Clos de Seawind x Georgiana Fellow of Eternity)

6w profil chupa chups

Potomstvo - vrh N

Kobližka - ľudia ešte ani nevideli šteniatka a už sa smiali, že Kobližku už charakterizuje samo o sebe jej originálne meno. Po domácky "Poppy" je prekrásna vysoká, mocná, no zároveň veľmi elegantná sučka kólie, s pevnou kostrou. Pochádza z našich obľúbených zlatých línií. Jej matkou je naša jedinečná Georgiana, ktorá nesie gény fantastických kólií, interšampiónov a šampiónov z kvalitných anglických a nemeckých línií. Otec je francúzsky interšampión Jamie, slávny trikolórny pes ktorého pozná každý chovateľ v Európe. Vyhral mnoho titulov z najväčších výstav s veľkou konkurenciou vo viacerých štátoch a je to zároveň jeden z mála psov ktorý ma zložené aj charakterové testy, aj skúšky poslušnosti.

Špecialisti oceňujú Poppyn fantastický pohyb, drive a výborné nesenie chvosta. Poppy vyhrala na špeciálnej výstave 1. miesto vo svojej kategórii + titul CAC tj aktuálne je čakateľka na titul šampión. Má skvelú a pokojnú povahu, je to extrémny maznák, milovník detí a skvelý parťák na každodenných prechádzkach.

 

Zdravotné výsledky:

VyšetrenieVýsledokPopis
CEA/PRA/kat. free (negat.) Dedičné očné ochorenia
DBK A/A (free) Dysplázia bedrových kĺbov
DLK 0/0 (free) Dysplázia lakťových kĺbov

 

Výsledky na výstavách psov:

DátumVýstavaRozhodcaVýsledok
21.05.2022 Klubová výstava Lučenec Cheryl Ramsden Výborná 3 (zo 14 v kateorii)
24.09.2022 Špeciálna výstava Košice Székely István, HU Výborná 1, Vítaz triedy - CAC

 

Fotogaléria:

2ykoblizkafellowofeternity_1.jpg 2ykoblizkafellowofeternity_2.jpg 2ykoblizkafellowofeternity_3.jpg 2ykoblizkafellowofeternity_4.jpg 2ykoblizkafellowofeternity_5.jpg 2ykoblizkafellowofeternity_6.jpg 2022Koblizka_1.jpg 2022Koblizka_2.jpg 2022Koblizka_3.jpg 2022Koblizka_4.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_1.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_2.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_3.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_4.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_5.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_6.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_7.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_8.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_9.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_10.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_11.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_12.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_13.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_14.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_15.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_16.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_17.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_18.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_19.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_20.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_21.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_22.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_23.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_24.jpg kolia-dlhosrsta-collie-rough-koblizka_25.jpg