Slovak version English version

.

Šteniatka dlhosrstej kólie - I vrh Fellow of Eternity

♥ 28.07.2020 sa v našej chovateľskej stanici narodili zlaté šteniatka: 1 psík a 3 sučky   

Po kliknutí na fotku šteniatka si môžete prezrieť osobnú stránku:

avatar6wimperial avatar6widylka avatar6wiluzia avatar6wishtar

 

SPOLOČNÁ FOTOGALÉRIA ŠTENIATOK:

Vrh I je takpovediac odrazom celého nášho chovateľského života. Tieto šteniatka sú naša srdcovka - majú v rodokmeni takmer všetky naše línie, ktoré sme v chove použili - či už priamo naše zakladajúce kólie (počnúc od našich interšampiónov - Samantha, Asan, Damien, vedúc cez perfektné sučky Hany, Georgianu), alebo naše špičkové odchovy (Blanche, Espresso), a taktiež použité fantastické zahraničné krycie psy (Ch. Amalie Prince of Love z Anglicka a ICh. Inspire Black du Clos de Seawind z Francúzska). Takže pokiaľ sa Vám páči náš chov a naše kólie, určite budete so zvedavosťou sledovať tento šteniatkovský "štvorlístok" :)

 

Otec šteniatok: ESPRESSO FELLOW OF ETERNITY

Majestátny, elegantný, nádherný a nesmierne priateľský Pressko. Vo veku 1,5 roka sa zúčastnil svojej prvej serióznej výstavy, na Klubovej výstave Rakúsku, kde posudzovala špičková anglická rozhodkyňa Gwen Beaden. Fantasticky sa predviedol a vo veľmi silnej zahraničnej konkurencii viacerých štátov všetko v triedach psov vyhral - titul Klubového víťaza, tj. najlepšieho dospelého psa. Sme naňho veľmi pyšní!! :) Je to vysoký a veľmi elegantný pes správneho formátu, s dobrými uhleniami a výborným nesením chvosta, ktorý je dlhý až po zem.... Každého upúta aj krásnym ľahučkým pohybom, tak typickým pre kóliu.

 

Matka šteniatok: GEORGIANA FELLOW OF ETERNITY

Georgiana - jedinečná zlatá princezná, to najlepšie čo mohlo výjsť z jej vysokokvalitného anglicko-francúzsko-nemeckého pôvodu. Džou je krásna elegantná sučku so sladučkým výrazom a nesmierne veselou a maznavou povahou. Mala v oku odmalička" iskru", preto sme sa rozhodli, že bude našim benjamínkom v rodine. A vzhľadom na jej povahu, nemohli sme sa rozhodnúť lepšie. Oko znalého človeka poteší jej prekrásny, silný ale ľahký a harmonický pohyb a sladký výraz - presne tie veci, na ktoré tak dbajú práve skúsení a legendárni anglickí chovatelia.