Slovak version English version

.

Nemo Fellow of Eternity

zlatý psík kólie dlhosrstej, *20.04.2023

- Rodokmeň -

(ICh. Stonehaven Pride Hard Rock x Kobližka Fellow of Eternity)

6w profil chupa chups

Nemo je slávna oranžová rybka s pásikmi, podľa ktorej dostal pomenovanie aj "náš Nemo" :-) Kto by ho pomenoval inak? "Oranžové" šteniatko s pásikom cez ňufáčik si priam pýtal slávne meno... Nie nadarmo sa hovorí ak sa niekto cíti "Ako ryba vo vode", nuž aj náš Nemo je zhodou okolnosti vo vode veľmi rád, čo je na dlhosrstú kóliu skôr raritka. Svoju novú rodinku našiel v Česku a zabýval sa neďaleko Brna.

Rodokmeňovo nesie tie najkvalitnejšie zlaté francúzsko-anglicko-nemecké línie z našej strany od matky Kobližky, a zo strany otca Rockyho (ktoré je tohto času jedným z najúspešnejších psov v Európe a vyhráva jednu výstavu za druhou) nesie vysokokvalitné anglicko-belgické krvné línie. 

 

Fotogaléria:

nemo-fellow-of-eternity_1.jpg nemo-fellow-of-eternity_2.jpg nemo-fellow-of-eternity_3.jpg nemo-fellow-of-eternity_4.jpg nemo-fellow-of-eternity_5.jpg nemo-fellow-of-eternity_6.jpg nemo-fellow-of-eternity_7.jpg nemo-fellow-of-eternity_8.jpg nemo-fellow-of-eternity_9.jpg nemo-fellow-of-eternity_10.jpg nemo-fellow-of-eternity_11.jpg nemo-fellow-of-eternity_12.jpg nemo-fellow-of-eternity_13.jpg nemo-fellow-of-eternity_14.jpg nemo-fellow-of-eternity_15.jpg nemo-fellow-of-eternity_16.jpg