Slovak version English version

.

Šteniatka dlhosrstej kólie - K vrh Fellow of Eternity

♥ 23.03.2021 sa v našej chovateľskej stanici narodili zlaté šteniatka: 4 sučky a 2 psící   

Po kliknutí na fotku šteniatka si môžete prezrieť jeho osobnú stránku: 

a cheesecakea chupa chupsa chiquititaavatar koblizkaavatar kokoskaavatar krowka

S radosťou Vám predstavujeme šteniatka z vrhu K - "drobčeky", ktoré sú od narodenia veľmi životaschopné a všetky boli s vysokými pôrodnými váhami 300-400g. Po rodičoch predpokladáme mimoriadne hravé a priateľské povahy, ktoré budú nadšene a s láskou zdieľať každú aktivitu so svojou budúcou rodinkou. A keďže sú to nesmierne "sladké" šteniatka, dostali aj podobne sladké mená... :)

 

SPOLOČNÁ FOTOGALÉRIA ŠTENIATOK:

k fotogaleria

 

Otec šteniatok: ICh. INSPIRE BLACK DU CLOS DE SEAWIND

Otec šteniatok je psík z renomovanej francúzskej chovateľskej stanice, interšampión a francúzsky šampión "Jamie". Vyhral nespočetné množstvo veľkých a špeciálnych výstav a na najväčšej klubovej výstave kólií vo Francúzsku, kde býva prihlásených cez 200 kólií, si Jamie odniesol ocenenie za 2.najlepšieho psa. Je otcom výborných šteniat v chovateľských rukách po celej Európe. Navyše má splnené francúzske charakterové testy na plný počet bodov a ako jedna z mála dlhosrstých kólií má zloženú skúšku poslušnosti BH/VT. Každého si získa svojou priateľskou povahou a oddanosťou.

 

Matka šteniatok: GEORGIANA FELLOW OF ETERNITY

Georgiana - jedinečná zlatá princezná, to najlepšie čo mohlo výjsť z jej vysokokvalitného anglicko-francúzsko-nemeckého pôvodu. Džou je krásna elegantná sučku so sladučkým výrazom a nesmierne veselou, akčnou a maznavou povahou. Mala v oku odmalička" iskru", preto sme sa rozhodli, že bude našim benjamínkom v rodine. A vzhľadom na jej povahu, nemohli sme sa rozhodnúť lepšie. Oko znalého človeka poteší jej prekrásny, silný ale ľahký a harmonický pohyb a sladký výraz - presne tie veci, na ktoré tak dbajú práve skúsení a legendárni anglickí chovatelia.