Slovak version English version

.

Šteniatka dlhosrstej kólie - L vrh Fellow of Eternity

♥ 10.08.2022 sa v našej chovateľskej stanici narodil blue-merle/trikolórny vrh šteniatok kólií 

(Pre viac informácii o šteniatku kliknite na meno)

a cheesecakea chupa chupsa chiquititaikonka loch lomondikonka lime rickeyikonka lego boy

Obaja rodičia a aj prarodičia šteniatok sú samozrejme vyšetrení s negatívnymi výsledkami na sledované ochorenia. Jamie aj Meggy sú kólie, žijúce v rodine, milujúce svojich ľudí a akúkoľvek aktivitu či výlety. V rodokmeni šteniatok môžete nájsť tie najkvalitnejšie modro-trikolórne línie vrámci Európy, na ktorých stavia svoj chov nejedna slávna chovateľská stanica. Z chovateľského hľadiska sú to jedinečné línie. A z ľudského... sú to línie produkujúce tých najlepších rodinných kamošov :)

Pár spoločných fotiek L-vrhu:

Sky Fellow of Eternity Fellow of Eternity Fellow of Eternity Fellow of Eternity Fellow of Eternity

Otec šteniatok je psík z renomovanej francúzskej chovateľskej stanice, interšampión a francúzsky šampión Inspire Black du Clos de Seawind "Jamie". Vyhral nespočetné množstvo veľkých a špeciálnych výstav a na najväčšej klubovej výstave kólií vo Francúzsku, kde býva prihlásených cez 200 kólií, si Jamie odniesol ocenenie za 2.najlepšieho psa. Je otcom výborných šteniat v chovateľských rukách po celej Európe. Navyše má splnené francúzske charakterové testy na plný počet bodov a ako jedna z mála dlhosrstých kólií má zloženú skúšku poslušnosti BH/VT. Vzhľadom na jeho vek to sú pravdepodobne jedny z jeho posledných šteniatok. Viac informácii a fotiek na jeho stránkach.

Matkou je naša blue-merle sučka Himalayan Snowflake Fellow of Eternity "Meggy". Pokračuje výbornú líniu svojich matiek: jej matka je naša Fantaisie d´Amour Baska´s Collies dovezená z Holandska, jediná modrá dcéra legendárnej Bibi - ktorá v posledných rokoch valcovala všetky špeciálne a klubové výstavy v krajinách západnej Európy. Meggy vyniká excelentnou modrou farbou, nádhernou elegantnou stavbou tela, perfektným pohybom a akčnou a veselou povahou. Vzhľadom na covid obdobie sa nezúčastnila mnohých výstav, ale hneď prvú Klubovú výstavu vyhrala vo svojej triede 1. miesto s titulom - čakateľ na šampióna. Viac o našej Meggy si môžete prečítať na jej stránkach

Fvrh web